Kişiye Özel Tişört Baskı

Tasarımcı: Motto Poster
Ürün Kodu: ozel-tisort
Beden

Tür Seçiniz

Lütfen bastırmak istediğiniz görseli yükleyiniz.

Kendi Tişörütünüzü Bastırın!

Bastırmak istediğiniz fotoğrafınızı ve bedeninizi seçin, sisteme yükleyin ve siparişiniz 3 iş günü içerisinde hazırlansın.

  • Fotoğrafınız genel bir fotoğraf formatı olan JPG veya PNG uzantılı olmalıdır.
  • Baskı rengi ekrandaki görünümünden çok az farklılık gösterebilir.
  • Merak ettiğiniz konularda bizimle iletişime geçmekte çekinmeyin!
  •  Tişörtlerimiz %100 pamuklu penye kumaştan üretilir.  Erkek kalıplarımız normal kesimdir, slim-fit kalıp istiyorsanız bir beden küçük sipariş verebilirsiniz. Kadın kalıplarımız rahat kesimlidir.
  • Tüm t-shirtler Direct-to-Garment (DTG) teknolojisi ile basılır. Doğrudan t-shirt üzerine boya püskürtülerek yapılan baskılarda plastik hissi kesinlikle olmaz, yıkama da dökülme, çatlama yaşamazsınız. 
  • Ürünün kargoya teslim süresi 4 iş günüdür. 
  • Beden ölçüleri aşağıdaki gibidir. 

Teslimat süresi ne kadardır?
Bu ürün satın aldığınız taktirde 1-3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Tatil günleri ya da hafta sonu verilen siparişler ise, tatil bitiminden itibaren 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargoya verilen ürünler İstanbul içine 1-3 iş günü, İstanbul dışına ise 2-5 iş günü içinde size ulaştırılacaktır. Hafta sonları teslimat yapılmamaktadır.
İade Şartları
Aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade şartlarına uygun olması durumunda iade edebilirsiniz. Özel istek ve talepler uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz.
Teknik Bilgiler
Materyaller %100 pamuklu penye kumaş
Baskı Tekniği Direct-to-Garment (DTG)