Motto Poster kişisel bilgilerinizi hiçbir zaman ve kesinlikle 3. şahıslarla paylaşmaz. Kişisel verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini korumak Motto Poster için oldukça önemlidir; Motto Poster, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:

Tanımlamalar

Gönüllü olarak bize vermeyi tercih etmediğiniz sürece (örn. kayıt, anket vs. yoluyla) Web sitelerimiz aracılığıyla sizin rızanız olmadan kişisel verilerinizin korunması için uygulanabilen kanun ve düzenlemelerce müsaade edilenler dışında, Motto Poster sizin hakkınızda herhangi bir kişisel veri (örn. adınız, adresiniz, telefon numaranız veya e-posta adresiniz) toplamaz.
Kullanım Amacı

Kişisel verilerinizi bize verdiğiniz zaman bu verileri genelde sorularınızı yanıtlamak, siparişinizi işleme almak veya belirli bilgilere veya tekliflere erişiminizi sağlamak amacıyla kullanırız. Ayrıca, sizinle olan müşteri ilişkimizi desteklemek için: iş gereksinimlerinizi daha iyi anlamak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için kişisel verileri saklayabilir ve işleyebiliriz, veya biz (ya da bizim adımıza üçüncü bir taraf), müşterilerimizin gereksinimlerini daha iyi anlamak amacıyla İnternet anketleri yapmak veya iş gereksinimlerinize destek olarak bir Motto Poster teklifi hakkında sizinle iletişim kurmak için kişisel verilerinizi kullanabiliriz

Amaç Sınırlandırılması

Motto Poster, tarafınızca tedarik edilen kişisel verileri çevrimiçi ortamda sadece size açıklanan amaçlar için toplayacak, kullanacak veya açıklayacaktır, ancak bu açıklamanın: kişisel verilerin toplandığı esas amaca doğrudan ilişkin olan bir ek amaç için kişisel verilerin kullanılması şeklinde olması, sizinle bir sözleşme yapılması, müzakere edilmesi ve uygulanması açısından gerekli olması, kanunlarca veya yetkili hükümet veya adli mercilerce gerekli görülmesi, hukuki bir iddia veya savunma yapmak ya da sunmak için gerekli olması, Motto Poster bilgi teknolojisi sistemlerine kasıtlı saldırılar gibi, dolandırıcılık ya da diğer yasa dışı faaliyetleri önlemek için gerekli olması gerekir.

İletişim veya Bilgilerin Kullanımı

Web sitemize erişmek için telekomünikasyon hizmetlerini kullanımınızla ilgili olarak, iletişim verileriniz (örn. İnternet protokol adresi) veya verilerin kullanımı (örneğin, her erişim başlangıcı, bitimi ve kapsamı ile eriştiğiniz telekomünikasyon hizmetleri hakkında bilgiler) teknik olarak üretilir ve makul olarak kişisel verilerinizle ilişkilendirilebilir. Zorlayıcı bir gereklilik olduğunda, iletişim bilgilerinizin veya kullanım verilerinin toplanması, işlenmesi ve kullanımı ortaya çıkacaktır ve uygulanabilir veri gizliliği koruması yasal çerçevesine göre işlem yapılacaktır.

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Veriler

Web sitelerimize eriştiğiniz zaman, kişisel olmayan verileri (örneğin, kullanılan İnternet tarayıcısı ve işletim sisteminin türü, geldiğiniz Web sitesinin alan adı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak toplayabiliriz (yani kayıt ile değil). Web sitelerimizin çekiciliğini izlemek ve performansını ya da içeriğini geliştirmek amacıyla bu verileri kullanabilir ve dünya çapındaki iş ortaklarımız ile paylaşabiliriz.

Güvenlik

Motto Poster, kazara veya yasa dışı imha, kayıp veya değişiklik ve yetkisiz açıklama ya da erişime karşı kişisel verilerinizi korumak için, teknik ve organizasyonel güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Birlikte çalıştığımız 3. şahıs şirketlere (SMS, e-posta, hosting vb.) size sunduğumuz hizmetler için verdiğimiz kişisel bilgileriniz bu şirketlerin kendi gizlilik politikaları kapsamında korunmaktadır.

Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.