Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?

Siparişlerinizi tüm Türkiye’de Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo Firmaları aracılığı ile teslim ediyoruz. 

Kargo ücreti ne kadar?

99 TL ye kadar alışverişlerinizde tüm Türkiye için 7 TL sabit sevkıyat bedeli talep edilmektedir. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti Motto Poster tarafından karşılanır. Her türlü iade,değişim vs. gibi durumlarda kargo ücreti ALICI'ya aittir.

Teslimat süresi ne kadardır?

Satın almış olduğunuz ürünler 1-5 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Tatil günleri ya da haftasonu verilen siparişler ise, tatil bitiminden itibaren 1-5 iş günü içinde kargoya teslim ediliir. Kargoya verilen ürünler İstanbul içine 1-3 iş günü, İstanbul dışına ise 2-5 iş günü içinde size ulaştırılacaktır. Hafta sonları teslimat yapılmamaktadır. Cuma günü ödeme onayı alınan siparişler pazartesi günü kargoya verilir.

Teslimat adresi?

Tüm gönderilerimiz adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılmaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınlarınıza kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip kodu size gönderilir. Siparişlerim bölümünden kargo takip koduna ulaşabilirsiniz. Kargo takip bölümünden bu kod ile kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Ürünün kargodan hasarlı gelmesi durumunda ne yapmalıyım?

Ürün kargo firması tarafından siz ulaştığında lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan taşımadan oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz.