Daha iyi bir hayat için,
ilham vermek amacıyla üretiyoruz.

Motto Poster'i nasıl ve ne için kurduk ?

Büyüyünce ne olmak istediği sorulduğunda, doktor, mühendis, öğretmenden önce, aklına ‘mutlu’ demek gelen kişilerce, uzun arayışların sonunda bu proje doğdu.

Günümüzde, eğitimini aldığımız reklam sektörünün çalışma şartları ve hırpalamalarından uzak kalarak, aynı zamanda mesleğiyle iç içe olmaya, sanat ve tasarım yaparak üretmeye devam etmek isteyen kişiler olarak, hayatın bizi getirdiği noktada bu Motto Poster’i kurduk.

Daha iyi bir hayat için,
ilham vermek amacıyla üretiyoruz!

Ekip olarak biz, insanları daha iyi bir hayata teşvik etmek için üretiyoruz. Evlerinize, ofislerinize, uzun süreler içinde bulunduğunuz, fakat sizleri yansıtmayan duvarlar için ilham vermek, ruhunuzu, karakterinizi, içinizdeki güzelliği yansıtabilmenize yardımcı olabilmek amacıyla üretiyoruz. Yaşam biçimlerini, bakış açılarını değiştirebilmek, daha güzele, daha iyiye teşvik etmek için üretiyoruz. Pozitif enerji yaymak, insanların sıradanlıkla geçip giden günlerine minicik bir neşe katabilmek için üretiyoruz…

Minik serçelerin tatlı müziğine
kulak verenler için üretiyoruz.

Yaşadığımız şehirlerin hengamesinde kuşların cıvıltılarını duyabilmek için beş dakikasını ayırabilen insanlar için üretiyoruz.

Elindeki simit parçasını martılarla, akşam yemeğini sokak köpekleriyle paylaşan, hala oralarda bir yerlerde olduklarına inanmak istediğimiz o güzel insanlar için üretiyoruz.

Onlar mutlu olsunlar, etraflarında buna ihtiyacı olan onlarca insana da mutluluğu aşılasınlar diye üretiyoruz. Yanınızdaki insana gülümsediğinizde, karşılık olarak gülen gözler alacağınızı bildiğimiz için üretmeye devam ediyoruz…

Kalbimiz atıyorsa
hala umut var demektir...

Karanlığı seçenler kadar, iyiliği, sevgiyi, ışığı, aydınlığı isteyen insanların varolduğunu ve tüm bu güzel şeylerin paylaştıkçca çoğalacağını bildiğimiz için üretiyoruz. Hayata, dünyaya karşı umudunu kaybetmemiş, şairin de söylediği gibi; yetmişinde bile, mesela, zeytin dikenler için üretiyoruz.