Motto Poster’i ziyaret ettiğiniz veya ürün sipariş etmek istediğiniz zamanlarda periyodik olarak lütfen bu sayfayı okuyunuz. Motto Poster’i ziyaret etmek veya ürün siparişi vermekle, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Tanımlamalar

“Motto Poster" : Pars Kunt Tasarım Hizmetleri / Pars Kunt, www.mottoposter.com online poster satış hizmetini ifade eder.
"Kullanıcı" : Motto Poster’i ziyaret eden ve/veya Poster siparişi veren kişiyi ifade eder.
“Hizmet”: Kullanıcının Motto Poster üzerinden Poster siparişi işlemini ifade eder.
"Ürün Bedeli" : İstenilen özelliklere göre Motto Poster tarafından alınacak bedeli ifade eder.

Motto Poster Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Motto Poster'in sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açıktır.

Kişisel Bilgiler

Motto Poster, ziyaretçilerin katılımıyla zenginleşecek, paylaşımcı ve katılımcı bir online Poster satışı yapan bir internet sitesi olmayı hedeflemektedir. Sizden bilgi talep ettiğimiz her durumda, zorunlu olarak vermenizi istediğimiz bilgileri açık bir şekilde tanımlayarak, bu bilgileri değiştirme ve iptal etme hakkını size tanıyacak ve ne şekilde kullanılacağı hakkında bilgi vereceğiz.
Değişiklik Hakları

Motto Poster, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Motto Poster'in Kullanım Şartlarına yeni eklemeler yapabilir. Bu eklemeler, değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez mottoposter.com’da yayınlanacak, ayrıca kullanıcının kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır. Bu yüzden Kullanıcıya ilgili gelişmelerin bildirilebilmesi için kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğru olması gerekmektedir, aksi takdirde her türlü sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır. Kullanıcı, Motto Poster'i kullanmakla bu olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

Yaş Sınırlaması

Uluslararası internet yasaları, internet sitelerinde 13 yaşının altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13'ün altında ise, sipariş ekranında vereceğiniz kişisel bilgiler içinde zorunlu olarak belirtmeniz gereken e-posta adresi için velinizin onayını almanızı öneririz.

Bilgilerin Korunumu

Motto Poster, sizinle ilgili hiçbir kişisel bilginizi web sitesinde barındırmaz. Saklanan bilgiler tamamen istatistiksel bilgiler olup hiçbir kişisel bilgi içermez. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli bir alanda saklanmaktadır. Kredi kart numaralarınız en yeni e-ticaret teknolojisi kullanılarak şifrelendirilir. Motto Poster veri güvenliği sistemleri kullanılmaktadır. Bu amaçla Motto Poster “Global Sign”ın güvenlik kapsamı içindedir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standartlarında olup, kredi kartı işlemleriniz için en güvenilir güvenlik sistemidir. Buna rağmen, sipariş işlemlerinde, kredi kartı bilgileriniz sistemimiz üzerinde kayıt altında tutulmamaktadır. Motto Poster üzerinden yapacağınız işlemler için belirli bir aşamadan sonra işlemlerinizi kişisel bilgilerinizle tamamlamanız istenecektir. Eğer ortak bir bilgisayar kullanıyorsanız, işlemleriniz tamamlandıktan sonra çıkış işlemi yapmanız gerekecektir. Aksi takdirde üyelik işlemleriniz ya da satın almış olduğunuz hizmet üzerinde 3. kişiler tarafından yapılabilecek işlemlerden Motto Poster sorumlu olmayacaktır. Yasaların men ettiği durumlar haricinde ve kayıt esnasında belirtmediğiniz takdirde isim veya adresiniz diğer organizasyonlarla paylaşılmayacaktır. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakla başvurması halinde, dosyalarımızda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabalar gösterilecektir. Bu durumda, kayıtlarda bulunan irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunulamayacak durumda olmamızdan Motto Poster sorumlu olmayacaktır. İflas, yeddiemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir. Motto Poster, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.

Ürün Bedeli

Motto Poster’in poster çeşitleri ile ilgili ürün bedeli; poster siparişi veren kişi, kurum ya da kuruluş ile Motto Poster arasında mutabık olarak imzalanmış olan sözleşmelere istinaden belirlenmektedir. Bu durumda Motto Poster tarafından işlem gören her Poster ürünü için ürün bedeli alınmaktadır. Kullanıcı Motto Poster^den baskı siparişi vermekle, bu bedelleri ödemeyi kabul etmiş sayılır.

Kullanıcı İlişkileri

Motto Poster, herhangi bir görselin, hatası, bozukluğu, boyutlarının küçük olması, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı, Motto Poster'in diğer kullanıcılarının usülsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Motto Poster, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur.

Fikri Mülkiyet Hakları

Motto Poster, bazıları kendine, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olan, fotoğraf, grafik, dahil bilgi ve materyalleri barındırmamaktadır. Motto Poster, bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili telif haklarından sorumlu değildir. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve Motto Poster’in izni olmadan değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Aynı zamanda kullanıcı Motto Poster’in çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul etmektedir. Kullanıcı siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder. Motto Poster, kullanıcılarının güvenliğini en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en iyi önlemleri sürekli araştırmakta ve etkin çözümlerini uygulamaya çalışmaktadır.

Sitede bulunan ürünler - tasarımlar 5846 numaralı "FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU" çerçevesinde korunmaktadır. Bazı ürünler Motto Poster adına lisanslanmıştır.

Tarafımızca tasarlanmayan bazı artwork'lerde lisans sahiplerinden kullanım izini alınarak yada telif hakkı - ticari kullanım ödemesi yapılarak kullanılmıştır.

Hukuksal bilgiler verme ve hukuki kaynaklara ulaştırma amaçlı Motto Poster web sitesinin danışma hizmeti vermek gibi bir işlevi bulunmamaktadır.

Sitenin içeriğini oluşturan yazı, resim ve sair malzemeler bu malzemeleri hazırlayanların sorumluluğu içerisindedir. Bununla birlikte sorumluluk bilgilerin güncelliği ve yorumların doğruluğu konusunda garanti verildiği anlamına gelmez.

Siteye konulan her türlü yazı, resim ve sair malzemeler kaynak belirtilmeden herhangi bir biçimde kullanılamaz. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilirsiniz.

Siteye giren ve çıkan ziyaretçilerin IP numaraları kayıtlanmakta olup, Resmi makamlar yürütülen hukuki ve cezai tatbikat durumları müstesna olmak üzere ziyaretçi bilgileri saklıdır.

Sitenin kullanımı esnasında üçüncü şahısların neden olduğu nedenlerden kaynaklanan zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisi bulunmamaktadır. Site, Bilgilerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmalık, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez.

Site içeriğindeki linkler vasıtası ile ulaştığınız web sayfalarından bilgisayarınıza gelen zararlardan da site hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Site kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı Site yöneticilerine aittir.

Bu Siteden yararlanan herkes, bütün bu kuralları ve bundan sonra yapılabilecek değişiklikleri okuyup, kabul etmiş sayılır.